Zobacz nas na facebooku Zobacz nas na LinkedIn Kontakt telefoniczny 12 280 73 24 Kontakt e-mail promerol@promerol.com.pl

KONSTRUKCJE STALOWE

Oferujemy kompleksową usługę projektowania, prefabrykacji dostawy i montażu konstrukcji stalowych o różnych gabarytach. Na zlecenie Klienta realizujemy różnorodne projekty w tym: konstrukcje hal stalowych, konstrukcje pod elewacje szklane, wiaty, podkonstrukcje pod reklamy, elementy infrastruktury drogowej.
Uważamy, że kluczowe jest budowanie partnerskich, profesjonalnych relacji biznesowych dlatego stawiamy na indywidualne podejście do klienta.
Dysponujemy własnym zakładem wykonawstwa konstrukcji stalowych o małych i dużych gabarytach ze śrutownią i lakiernią oraz park maszynowy. Średnio w miesiącu warsztat opuszcza 100 t konstrukcji.
Posiadamy wymagane certyfikaty zakładowe w tym Certyfikat zgodności zakładowej kontroli produkcji TUV NORD, upoważniający do wykonywania elementów i zestawów konstrukcji nośnych w klasie EXC 3 wg normy PN-EN 1090-2:2018-09 oraz świadectwo kwalifikacyjne do I Grupy Zakładów Małych, wystawione przez Spawalniczą Komisję Kwalifikowania Zakładów Przemysłowych przy Instytucie Spawalnictwa w Gliwicach.  
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.